FİRMA PROFİLİ

Doğanlar Nakliyat Şehir İçi Taşımacılık Firması

Doğanlar Şehir İçi nakliyat ve taşıma İstanbul Şehir içi Nakliyat ambar taşımacılığı parsiyel parça eşya taşımacılığı istanbul şehir içi nakliyat kamyon taşımacılığı kamyonet nakliye hizmetleri vermektedir.

DOĞANLAR ŞEHİR İÇİ #NAKLİYAT

Doğanlar nakliyat ve taşıma İstanbul Şehir içi Nakliyat 1999 yılında kurulmuş köklü bir Doğanlar nakliyat ve taşıma İstanbul Şehir içi Nakliyat firması olmasının yanı sıra, Türkiye’nin 5 Büyük ilinde o ilere yakın diğer küçük illerede Bir çok çalışanı ile müşterilerine en iyi nakliyat deneyimini yaşatmak için sürekli kendini geliştirmiştir. Doğanlar nakliyat ve taşıma İstanbul Şehir içi Nakliyat evden eve nakliyat ve kurumsal nakliyat hizmetleri ile 9.100’ü aşkın bireysel 700’i aşkın kurumsal firmalara nakliyat, evden eve nakliyat, Parsiyel Taşımacılık, şehirler arası nakliye,şehir içi nakliye ambar taşımacılığı hizmeti vermiştir.


Doğanlar nakliyat ve taşıma İstanbul Şehir içi Nakliyat Günümüzde ise nakliyat hizmetini teknoloji ve sanayinin sunduğu her türlü imkanları etkili bir şekilde kullanarak sürekli kendini geliştirmiştir. Aynı zamanda kendi ve bir çok tanınan nakliyat firmasının personellerine belirli aralıklarla verdiği iş güvenliği ve güvenli eşya taşımacılığı dersleri ile hem personellerini hem de müşterilerinin eşyalarını koruma altına almayı hedeflemiş eğitimler başladığından bugüne daha önce yaşanan olumsuzluklarda %90’ın üzerinde azalma olmuştur.


Doğanlar nakliyat ve taşıma İstanbul Şehir içi Nakliyat’ın öncülüğünü yapmış olduğu asansörlü nakliyat hizmeti de eşya güvenliğinin bir parçasıdır. Aynı zamanda gerçekleştirdiği sigortalı nakliyat ile de müşterilerinin eşyalarını güvence altına alan ilk firmalardandır.

Bir cevap yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Call Now ButtonTIKLA ARA